Agencja Handlowa

previous arrow
next arrow
Slider

Agencja handlowa Eurotrader321.pl  rozwija polską obecność na rynkach zagranicznych. Zarówno w krajach Zachodniej Europy, jak też w krajach wschodnioeuropejskich i azjatyckich, doganiających tamte, ciągle jeszcze bogatsze kraje. Te działania rozwijające naszą obecność ekonomiczną w wielu krajach stają się coraz wyraźniej widoczne, polskie firmy z roku na rok coraz śmielej działają za granicą.

Wiele polskich firm różnych branż tworzy swoje placówki za granicą, biura handlowe i przedstawicielstwa, w czym pomaga Agencja handlowa Eurotrader321.pl, która pomaga w rejestrowaniu firm w poszczególnych krajach, zapewnia usługi tłumaczenia, obsługi prawnej, organizuje udział firm w targach, prezentacjach i rozwija promocję medialną polskich firm – w internecie i z wykorzystaniem drukowanej gazety pt. Eurotrader dla Polonii w kilku krajach. Analizujemy rynki w tych krajach, przede wszystkim interesujących polskie firmy, w zależności od branży.

A już wielu polskich producentów organizuje fabryki w krajach, w których obecna sytuacja społeczno-gospodarcza przypomina okres polskiej transformacji ustrojowej w latach 90. Dzięki systematycznemu rozpoznawaniu i analizowaniu możliwości i opłacalności działania organizowana jest produkcja w tych krajach, co pozwala spożytkować ze wzajemnymi korzyściami potencjał miejscowych pracowników – specjalistów, wykształconych, obytych z nowoczesnymi technologiami i zainteresowanych płacami, jakie w tych krajach są atrakcyjne. Obecnie takie działania polskie firmy coraz szerzej podejmują w Gruzji, Mołdawii i Ukrainie. Agencja handlowa Eurotrader321.pl  wspomaga takie inicjatywy, pomaga w załatwianiu formalności i pozyskiwaniu miejscowych pracowników w tych i innych krajach. Znajduje kontrahentów dla firm różnych branż i rozwija docieranie do masowych klientów w wielu krajach.

Rozwija się obecność polskich firm w Niemczech, Holandii, także we Włoszech, gdzie Agencja handlowa Eurotrader321.pl  współdziała z włoskim odpowiednikiem, dysponującym siecią tzw. agentów handlowych w wielu krajach. Także towary i usługi polskich firm są reprezentowane w tych sieciach agentów handlowych w większości krajów europejskich.

Szukasz eksperta w swojej dziedzinie?

Skontaktuj się z nami

Piszą o nas

PortalPolski.pl

Dzień Polskiego Biznesu w Pradze

W ubiegłym tygodniu odbyło się V Czesko-Polskie Forum Gospodarcze zorganizowane przez czeskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze, Klub Polskiego Biznesu w Republice Czeskiej, Ministerstwo Przemysłu i Handlu Republiki Czech….

PortalPolski.pl

Rozpychamy się łokciami na zagranicznych rynkach zbytu

Polskie firmy produkcyjne coraz śmielej poczynają sobie na europejskich rynkach. Już nie stukają niepewnie do przymkniętych drzwi, ale szeroko je otwierają i już rozpychają się łokciami wśród innych producentów. Ścieżki do zagranicznych rynków zbytu przeciera polskim producentom agencja www.EuroTrader321.pl, która reprezentuje polskie firmy w zespołach aż 39 tysięcy agentów sprzedaży w wielu krajach Europy…

PortalPolski.pl

Polskie firmy zwiększają sprzedaż na europejskich rynkach

Coraz więcej polskich firm różnych branż rozwija sprzedaż w wielu krajach europejskich. Znana agencja handlowa Eurotrader321.pl przeprowadziła w Ostrowie Wielkopolskim kolejne spotkanie firm sektora małej i średniej przedsiębiorczości w sprawie zwiększania ich zagranicznej sprzedaży…

Współpracujemy z

Note: Carousel will only load on frontend.

Logo

Twój najlepszy partner w biznesie