Piotr Koprowski
Piotr Koprowski

Sales Manager

Tel. 507507109
E-mail: piotr.koprowski@op.pl

Michał Grzęda
Michał Grzęda

Sales Manager do spraw marketingu exportu oraz rekrutacji
Tel.: +48 69 000 41 78
E-mail: michal@jbtrade.eu

Katarzyna Anna Papierska
Katarzyna Anna Papierska

Sales Manager do spraw marketingu exportu oraz rekrutacji
Tel.: +48 69 000 41 79
E-mail: kasia@jbtrade.eu

Joanna Ciurysek
Joanna Ciurysek

Sprzedaż materiałów  w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
E-mail: info@homeexpert24.nl

 

Jan Bajkowski
Jan Bajkowski

Prezes zarządu Grupa Eurotrader321
Tel.: +48 603903979, +48 690004143, +31 649563001
E-mail: info@eurotrader321.pl

Artur Ciurysek
Artur Ciurysek

Wiceprezes zarządu Grupa Eurotrader321
Tel.: +31 610 599 492
E-mail: artur@jbtrade.eu

Milan Wenit
Milan Wenit

Kierownik do spraw marketingu exportu oraz rekrutacji w Czechach i Słowacji
Tel.: +48 509 397 316,  +421 911 835 343
E-mail: weh@weh.sk

Dariusz Mikulak
Dariusz Mikulak

Sprzedaż materiałów  w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
Tel.: +48 668 717 718
E-mail: dariuszmikulak@jbtrade.eu

 

Giorgi Kakulia
Giorgi Kakulia

Tel.: +995 555229639, +995 593214567
E-mail: gogi@jbtrade.eu

Jacek Piotrowski
Jacek Piotrowski

Tel.: +35 2691943558
E-mail: piotrowski@jbtrade.eu

Zbigniew Kulesza
Zbigniew Kulesza

Tel.: +33 637 624 728
E-mail: z.kulesza@jbtrade.eu

Tatiana Glazko
Tatiana Glazko

Tel.: +37064894755, +48 506 525 611
E-mail: tatjana.glazko@eurotrader321.pl

Temur Jaliashvili
Temur Jaliashvili

Tel.: +995 595 953355
E-mail: temuri@elcom.ge

Adam Jeziorowski
Adam Jeziorowski

Sprzedaż materiałów  w kanale tradycyjnym i nowoczesnym
Tel.: +44 7453015763
E-mail: adam.j@eurotrader321.pl

 

Giorgi Kakhidze
Giorgi Kakhidze

Tel.: +995599553545
E-mail: g.kakhidze@yahoo.com

Katarzyna Lysoń
Katarzyna Lysoń

Tel.: +48 722 183 583
E-mail: katarzyna.lyson@eurotrader321.pl

Chcesz zostać naszym agentem?
Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Company Name:

Address:

Postal Code:

Department:

Town:

Country:

Fiscal Code:

Phone number:

Company E-mail:

First and Second Name of the Contact Person:

Contact Person Mobile:

Contact Person Email:

Note:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i zakresie zgodnym z realizacją odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest GRUPA EUROTRADER321 Sp. z o.o. (ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 19, 63-400 Ostrów Wielkopolski).